Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki érettségi...

Van itt olyan, aki érettségi szóbelin olyan tételt húzott, amiről nem tudott semmit? Olyankor mi történik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is össze kell szedned minden tudásodat az emlékeidből, mert azért valamilyen szinten csak van róla fogalmad és ha odaülsz felelni a bizottság elé, akkor ha rendesek, akkor próbálnak segíteni is. De ha tényleg, abszolút semmi nem megy, akkor ha van rá lehetőség, akkor húzhatsz pót tételt, csak akkor eleve azt akármilyen jól is elmondod, bizonyos érdemjegynél nem kaphatsz jobbat.

Én magam sosem kerültem ilyen helyzetben, de mikor életem során vizsgáztam, akkor volt olyan osztálytársam, aki így járt. Vele húzattak pót tételt, tehát nem kaszálták el egyből, csak bizonyos érdemjegynél nem kaphatott jobbat.

2014. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha másoknak húzok, megfelezik :)

akkor végem :D

2014. márc. 16. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem olyan történt, hogy töriből a tanár nem nézte át a tételeinket, de neki sose volt jó semmi. Kihúztam a középkori városokat. De jó mondom ezt tudom. Teleírtam a lapot, majd kiültem a tanár elé magabiztosan hogy hát ezt tudom. Erre alig kezdtem el közölte elem hogy ez mind szép és jó, csak ő nem ezt kéri. Erre én érettségi kellős közepén ezt mondtam a tanárnak: Az jó, mert az én tételemben ez van. Akkor mondja meg hogy mit akar hallani.

Senkinek nem ajánlom ezeket a mondatokat XD De végülis a töri lett a 2. legjobb érettségim :P


Válaszul a kérdésre, igen olyankor jön a póttétel és a jegy felezése. De ha nem tudod akkor se mondd azt, mert nem jó. Hagyd hogy próbáljanak rávezetni, segíteni. Ha nagyon nem megy akkor majd húzatnak másikat. De inkább tanuld meg a tételeket

2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!