Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki eltudna látni jó...

Valaki eltudna látni jó tanácsokkal?

Figyelt kérdés

Boldogtalaóak érzem magam. Ez egy hónapja tart. Párom akarta.hogy munkahelyet váltsak,mert szinte alig találkoztunk.Megtettem. Jobb munkám van,jobb fizetéssel. Más össze tenné a két kezét a helyemben én pedig teljesen közömbös vagyok a munka és a kollégák

iránt is. Párom közben elvesztette a munkahelyet tehát jelenleg csak én dolgozok. Úgy érzem feleslegesen váltottam.

Jelenleg közömbös vagyok minden iránt. Hogy lehet egy ilyen helyzetből kijönni?



2014. márc. 17. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jobb a munkád meg a fizetésed nem értelek mi a bajod akkor ? Gondolom az jelent gondot hogy egy füzetésböl kell élnetek. Ha annyira nem érzed jól magad itt a régi munkahelyeddel nemtudod felvenni a kapcsolatot hogy nemvesznek e vissza ? Nemértelek kolléga vagy mi miatt hiányzik a régi munkahelyed és ha ott jól érezted magad mért mondtál fel ?
2014. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!