Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a hagyományos...

Szerintetek a hagyományos csőletörős, vagy a merevcsöves (a cső alatt egy karral történik a rugó felhúzása) a jobb?

Figyelt kérdés

#légpuska #merevcső #merevcsöves
2014. márc. 19. 06:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A csehszlovák Slavia 620, 630, 631 illetve a magyar "Lámpagyári" légpuskáknál nincs jobb!

Ezek cső letörősek, de ha a tömítés ép, a dugattyú is rendesen karban van tartva (gyakori olajozás) akkor ezekkel az ég világon semmi baj nem lesz!

Nekem 630-as slaviam van, Gammo típusú rugó van benne, aminek nagyobb a menet emelkedése mint a gyárinak, így nagyobb a mozgási energiája a dugattyúnak. Pontos mint a déli harangszó és gond nélkül átviszi a békebeli vasvödör oldalát.

A mai kínai vackok szerintem egytől egyik egy kalap szart nem érnek, én nem adnék értük pénzt az tuti!

2014. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!