Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a következménye?

Mi lehet ennek a következménye?

Figyelt kérdés

Nemrég csináltam egy oldalt aminek a sulim neve és példaképei ésszégyenei volt e neve..pl: Pécsi Petőfi Sándor iskola példaképei és szégynei.zóval csináltam egyilyen blogot.És egy facebook oldalt..nem tudo miért..talán unatkoztam..És azt irtam ki a blogra: hogy ez az oldal a sulii szégyeneiről és példaképeiről fog szolni.Tanárokról gyerekekrőlés hogy enm árulom el a nevem stb.És a multkor 2 nappal később miután megcsináltam az oldalt az egyik osztály társam jelezte a tanárnak hogy láttott a facebookon egy ilyen oldalt stb. És megnézték a neten és hivta az igazgatónőt.Aki hivta a rendőrséget hogy nyomozzák ki hogy ki csinálta az oldalt.Egyik osztálytársamra gyanakodtak. Vége lett a sulinak.Haza rohantam és letöröltem az oldalt minden honnan.És eltelt egy hónap.Azonban ma voltak a a rendörök a suliba ki nyomozni.LÁttam/hallotam róla.azóta ne kaptam hirt.

De nagyon félek.mi lehet a következménye ha lebukok? igazából már nagyon megbántam ezt az egésszet.Én nem igy akarta ezt..:c És én most nagyon félek.:ss


14/L



2014. márc. 20. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügye magadat is szerepeltetted a szégyenfalon. Elképesztően rossz a fogalmazásod, minősíthetetlen a helyesírásod, s jellemtelen is vagy. Ne nagyon várj megértést.
2014. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Belegondoltam mi lenne ha én cinálnék ilyet.....

Hát szerintem már mindegy szóval ne szólj senkinek mert a végén még kirugnak a suliból.Inkább jászd azt hogy nem tudsz semmiről aztán ha elfajulnk a dolgok vald be!

2014. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!