Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy közhely, de...

Tudom, hogy közhely, de nagyon kövér vagyok. Sehogy se fgyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 év alatt 5 kilót fogytam.. úgy, hogy napi 3x eszek, normális kaját és sportolok is sokat.. és még most is én vagyok az osztály dagadtja, vannak ugyan barátaim, de.. nem olyna igaziak szerintem.. nagyon rossz nézni ezeket az elkényeztetett agyonsminkelt libákat, utálom őket, de mégis egy kicst féltékeny vagyok rájuk a külsőjük miatt. nekem nagyon jó a személyiségem, azt mondják, a fiúknak én vagyok a legjobb lány barátja.. mármnt a normálisaknak, nem a 'páwáknak, meg yolo meg minden hülyeség.. csak tényleg nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.. mit tegyek?? hogy tudnék fogyni?? köszönöm szépen!! ja és 17 éves vagyok 94 kiló és 160 centi..

2014. márc. 20. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mit eszel.

Mert ha csak napi 3-szor eszel, akkor éppen az sem szerencsés. Ugyanis ha valaki ritkábban eszik, vagyis egész nap éhezteti magát, akkor amikor legközelebb tápanyaghoz jut a szervezet, azt egyből raktározza is. A legjobb az, ha inkább eszel napi 5-ször, de diétás ételeket, és mondjuk abból 2 étkezés könnyebb. Gyümölcs, zöldség.

És valamilyen rendszeres mozgásforma.

Esetleg dietetikus szakember tanácsát is kikérheted. Háziorvos tud neked ebben segíteni, hogy ilyen szakemberhez eljuss. És ő összeállít neked olyan étrendet, amivel le fogsz tudni fogyni.

A fogyás egyáltalán nem egy lehetetlen dolog, csak baromi nagy akarat és kitartás kell hozzá és persze okosan kell csinálni az egészet.:)

2014. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2014. márc. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!