Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi irigy ember...

Miért van ennyi irigy ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Üdv! Többször olvastam itt az oldalon, hogy valaki megemlítette, hogy mivel foglalkozik és emiatt jól él. Egyből jött egy csomó irigykedő és mondták, hogy biztos lopott, csalt, hazudott, és köpködte azokat akik sikeresek és jól élnek. Bevallom én is szoktam irigykedni de nem úgy, hogy "biztos egy mocskos csaló és lopta azt amilye van", hanem pl meglátok egy szép, drága autót és akkor azt mondom, hogy "hu' de jó autó, én is elfogadnék egy, ilyet" vagy "de szeretnék én is olyan sikeres lenni", tehát nem is nevezném nagyon irigykedésnek. De nagyon sokszor azokat látom akik utálják a sikeres embereket. Oké vannak akik tisztességtelenek, de van sok ellenpélda is. Szóval miért irigykednek az emberek azokra akik elértek valamit az életben?

2014. márc. 21. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

NEM VAGYOK IRIGY SŐT AZÉRT DOLGOZOK MAJD,HOGY SEGÍTSEK A ELSŐ FIZETÉSEMBŐL VAKOKAT SEGÍTŐ ALAPÍTVÁNYOKAT ILLETVE ÁLLATMENHELYEKNEK ! Szóval nem vagyok irigy :)


Mivel kölök vagyok még ezért nem volt még sok élettapasztalatom ezért pár mondatot írok az én álláspontomról.



Sokszor tapasztalom,hogy kedves kis országunkban irigy emberek okoznak problémát másoknak ás "rugnak bele" a másik emberbe ez mert nekik nem sikerül,nem jön össze az élet ezért úgy gondolják,hogy akkor másnak sem jöjjön a eltervezett céluk ez azzal magyarázható,hogy a magyar nem összetartó nép "Magyar"országon külföldön sokak elmondása szerint még rosszabb a helyzet ott is csesztetik egymást ilyen ország nincs még a földön aki a saját "honfi"társának okozna gondot.


Nem értem továbbá olyan embereket akik drága autókkal akarják kifejezni,hogy kik ők. Bevallom nekünk is hétköznapi autóink vannak ez miatt a osztálytárasaim régebben lenéztek de meglátták,hogy hol lakok és látták milyen pazar felszerelések vannak a 3 gépjármüvönkbe utána változott a helyzet.


BOCS AKAIT EZZEL MEGSÉRTETTEM DE ERRE KÉNYSZERÍT A SOK BUTA EMBER!


Szerintem az a lényeg,hogy ki hova megy haza és nem az,hogy van egy autója panelbe nyomorg és nyőgi a hiteleket AUTÓRA,HOGY LÁSSÁK A EMBÖRÖK,HOGY "HÚÚÚ MIJEN ATÓ DE ÜNÉM MEG MINDEN"


Megéri megnézni azt a dacia reklámot !

2014. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!