Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetseges az hogy...

Hogyan lehetseges az hogy valami magatol rakerul a telefonomra? (Reszletek lent)

Figyelt kérdés

Szoval, az egesz nagyon furcsa, mert ugy ezek a kepek eddig nem voltak rajta a telefonomon, es biztos hogy nem is en tettem ra.. se senki mas. Es (!!!!!) A legfurabb hogy olyan kepek amik meg nagyon regen voltak a gepemre letoltve, de azokat en mar evek ota kitoroltem onnan. Es most a telefonomra kerultek egyik pillanatrol a masikra. Ezeket csak a galeriaba tudom megnezni, a fajloknal sehol sem talalhato. Ki nem lehet semmilyen modon sem torolni. Es ha a mappat nezem ott van egy kis jel bal also indexbe, ami a "picasa"-nak a jele. Ez a program se a telefonomon se a gepen nincs fent.

Egyszeruen nem ertem hogy ez hogyan lehetseges. Tudna valaki segiteni?

Volt mar massal is ilyen?

Irjatok legyszives! Koszonom elore is!!



2014. márc. 22. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy működik a picasa, de akkor azok a képek a neten vannak fent, a telefonod csak letöltötte őket.
2014. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!