Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha néha egyszerre csak fázni...

Ha néha egyszerre csak fázni kezdek, és elmúlik, ha bárhova megyek úgy érzem figyelnek stb. az a szellemet jelenti?

Figyelt kérdés
Egy nap épp hogy csak a barátnőimel rátértem erre a témára sokminden történt... :-(

2014. márc. 23. 08:00
 1/3 anonim válasza:
Mièrt mit csináltatok a bnőiddel? De szerintem csak az elméd csinálja ezt és beképzeled magadnak.
2014. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Léteznek szellemek, ez való igaz, de biztosítalak, hogy nem bántanak téged. Pl. nekünk van egy házi szellemünk, de nem tulajdonítunk neki nagy jelentőséget, bár engem bosszant, mert mániája eltüntetni a cuccaimat... De majdcsak megunja...
2014. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem az szokott lenni,hogy csak úgy kiráz a hideg,mintha valaki megsimogatna,de nincs ott senki,meg úgy érzem sokszor,hogy valaki figyel.

Nagyon ijesztő,de szerintem sem bánthatnak a szellemek,és elvileg nálatok is egy szellem van.

De nyugi,ameddig nincs baj!:)

2014. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!