Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest 8. kerületben a...

Budapest 8. kerületben a Magdolna és Lujza utcák miért tartják egyesek nagyon veszélyesnek?

Figyelt kérdés
Már jártam arra egy csomószor,nem történt semmi,persze jött szembe velem néhány tartalékerőforrás,meg hómlessz,de ennyi.Mellesleg a Lujzában van néhány elég igényesen felújított társasház is.Mondjuk hallottam,hogy az egyik házban sok a drogos.

2014. márc. 24. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Vigyázz, egyszer én is rászóltam egy ilyenre...mindenki gettózta a 24-es villamost, én meg nem értettem , mi a gettó benne, meg miért gáz, hiszen egy évig utaztam rajta hetente a kollégiumba, és nem történt semmi. Aztán egyszer fényes nappal egy cigány gyerek akart megszurkálni, ha nem adom oda neki a nyakláncomat (vékony aranylánc volt, nem fux). Utána többé nem utaztam a 24-essel, inkább kerülőt tettem az 1-essel.(ha jól emlékszem, 1-es volt).
2014. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Éjjel is jártál már arra?
2014. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jártam éjjel is,többnyire olyan mint más utca,kihalt.
2014. márc. 27. 02:14
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor szerencsés ember vagy.
2014. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: miért, téged már ért valamilyen attrocitás?
2014. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt soha arra nem jártak írják.

Nem veszélyes, hanem szegényes, düledező környék (inkább a közepétől kifele, meg konkrét házakra korlátozódik a dolog, nem az utcára!), ott lakni nem ideális, mert sok a zavaróan viselkedő ember, pl. az utcán pisilés.

Nem messze van a drogközpont is, és vannak pár száz méteren belül drogtanyák, amiből lehet kellemetlen élményed, pl. amilyet a Házon kívülben látni, dizájner drogtól őrjöngő szerencsétlen ember, akihez mentőt kell hívni.

Ritka élmény, de egyszer is elég belőle.

Én még nem láttam semmi ilyesmit, és én sem találkoztam kellemetlen dologgal.

Én oda vagyok körzetes a háziorvoshoz, meg járok arra vásárolni is.

2014. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
1: Sokkal egyszerűbb nem hordani ékszert. Én sose hordtam.
2014. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előzőeket a Magdonlára írtam. A Lujza utca nyáron elviselhetetlen, mert annyira húgyszagú.

Sok az olyan ház, amiben nincsen a lakásokban WC, fürdőszoba, hanem emeletenként 1 közös WC van.

És a lakóközönség nagy része ehhez van szocializálódva, tehát... Nos, ezt is a "sok a zavaróan viselkedő ember"-kategóriába sorolnám.

Egyébként mérvadó a tapasztalatod, ezek csak hosszú távon derülnek ki, az ott lakókat kell alaposan megkérdezgetni. De ez minden városrészben így van lakásvásárlás előtt, és itt sok az olyan lakás, ami emiatt nem megy át a szűrőn.

Ha aranyékszert nem hordasz és nem költözöl együttélésre alkalmatlan emberekkel egy házba, akkor csak a rettenetes nyári húgyszag és a drogos rosszulléttel való találkozás a "veszélyforrás".

2014. dec. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#1: És hogyan sikerült kikerülni a helyzetből? Odaadtad neki?
2016. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!