Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet a lent felsorolt...

Hol lehet a lent felsorolt cigiket beszerezni? (tobb meg lenn)

Figyelt kérdés

Hol tudnek ezeken kivul mas izesitett cigit beszerezni?

Cseresznye,Vanilia,Pinacolada,Mojito,Menthol,Szegfuszeg. Ezeket tudom.

De mondjuk hallotam epresrol,fahejasrol stb.

Magyarorszagon lehet valahonnan venni?(marmint megengedett arusito helyrol)

De hallottam arrol is hogy lehet csinalni. Mondjuk ha veszek dohanyt, mert en magamnak toltom, akkor ha mondjuk egy pici fahejat teszek bele?

Valaszokat, de jo sokat. Koccii:)



2014. márc. 25. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek neked a jó sok válasz?

Dohányterméket ma már csak nemzeti dohányboltban vehetsz törvényesen, vagy külföldről hozhatsz be.

Ízesített cigaretta forgalmazását uniós törvény tiltja. Jelenleg a türelmi időszak tart még, 2016-tól lesz teljes a tiltás. Ez azt jelenti, hogy számítani lehet rá, hogy a gyárak fokozatosan leállnak vele, s egyre nehezebb lesz venni.

Pipadohány házi ízesítéséről hallottam már, gondolom cigarettába valóval is megoldható.

2014. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azert szukseges a sok valasz mert van aki nevtelen es ir 182485 hulyeseget h szopasson....

Amugy koszi a valaszt:)

2014. márc. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!