Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell megcímezni Kínából...

Hogyan kell megcímezni Kínából egy levelet vagy képeslapot amit Magyarországra akarok küldeni?

Figyelt kérdés

hogy írjam az ország nevét?

Magyarország

Hugary

vagy

匈牙利



2014. márc. 30. 04:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam szólok, hogy egy "n" lemaradt "Hungary"-t akartam írni, mielőtt válaszadók helyett helyesírásból ledoktorált trollfacek írnának. Köszi
2014. márc. 30. 04:21
 2/6 anonim válasza:
41%
Szerintem a kinaiak tudnak angolul de ird rá mindkettőt biztos ami biztos én ne mtudom még nem láttam kinaból küldött levelet de ha ismerösnek akarsz küldeni akkor ajánlom az onlinos funkciokat vagy ha szavazati alapon akkor is lehet onlinon szavazni meg levélben is csak igényelni kell szerintem vagy probáld meg Ókori modon posta glambal poén kedvévért ha már ugy is irtad
2014. márc. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ráírhatod az irányítószámot, a hosszúsági és a szélességi fokot, de ha személyesen adod át a levelet, akkor tuti, hogy célba ér.
2014. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jót nevettem, de ez nem a humor rovat...
2014. márc. 30. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
2-esnél a pont. Valószínűleg ott tudnak angolul, így írod angolul és magyarul is, mivel itthon is el kellene tudni olvasni...
2014. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a Hungary, Europe. Magyarul és kínaiul nem kell.
2014. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!