Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek sello? (ertelme...

Hogyan lehetek sello? (ertelmes valaszokat varok! )

Figyelt kérdés
57 masodpercig tudom bent tartani a levegot. es imadok uszni de csakis visz alatt . es furcsa hogy szemuveg nelkul az eds vizben, kloros vizben nyitott szemmel. es a tonhal az egyik kedvenc etelem.

2014. márc. 30. 21:16
 1/10 manó1235 válasza:
aludj és álmaidban lehetsz.. vagy ha jövő farsangra sellő jelmezt csináltatsz :)
2014. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek.Ha embernek születtél igazából sosem lehetsz sellő.1 - mert a sellő egy kitalált lény. 2 - mert az emberek nem alakulnak át állatokká sem egyéb mesebeli karakterekké. De a jelmez megoldható:)
2014. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmi sem lehetetlen!!
2014. márc. 30. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor vegyük sorra a "tulajdonságaidat"!

1, "57 masodpercig tudom bent tartani a levegot"- hát az nem egy esze-veszett nagy teljesítmény..

2, "imadok uszni de csakis visz alatt"- ezzel pont így van minden élőlény, mert a víz felett valahogy nem szokott menni!

3, "es furcsa hogy szemuveg nelkul az eds vizben, kloros vizben nyitott szemmel"- Nem, abszolút nem furcsa!

4, "es a tonhal az egyik kedvenc etelem."- A Japánoknak is, mégse sellő egyikük sem...

2014. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit szívtál ember?
2014. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És vajon mennyi ideg olvastad a helyesírási szótárat?Inkább annak az idejét számold h mennyiszer olvasol helyesírást!Ne olyan baromsáágokkal foglalkozz h hogyan lehetsz sello!Ez egy nagy hülyeség!!!!!!!!!!!!
2014. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te értelmes választ kérsz tőlünk akkor én meg egy értelmes kérdést kérek tőled :)
2014. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Biztos vannak olyan elvetemült plasztikai sebészek, akik jó pénzért sellőt varázsolnak belőled.

Néhány év múlva benne leszel a tévében. :)))

Amúgy hány éves vagy?

Ha 9: édes vagy, de azért erősen figyelj magyarórán.

Ha ennél több, és komolyan gondolod, akkor keress fel egy jó pszichológust.

2014. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De mintha volna is egy ilyen South Park epizód is, amiben az öreg Broflovski-t átoperálja egy sebész, abban volt amikor a fia Kyle néger kosaras akart lenni, és Garrison, heréit rakták bele a térdeibe... xDDD
2014. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csanádi Mihály válasza:

Igazad van. Semmi se lehetetlen. Hallottam már olyan dolgokról hogy az ember elméje felülmúlta a környezetét. Például hallottam olyanról hogy egy versenypája kanyarjába olajat öntöttek. A versenyzőknek azt mondták hogy csak simán kanyarodjanak, figyeljenek az útra és sikerülni fog és az összesnek sikerült. Olyanról is hallottam hogy egy csapat testépítőt két csoportra osztottak. Az egyik csoport rendszeresen elmehetett edzőterembe a másiknak nem szabadott elmennie csak elméletben edzhetett. Egy hónap után megmérték az izmukat és akik nem mentek edzeni csak elméletben edzettek azok majdnem annyit erősödtek mint akik edzettek. Anyukám is gyakran mondja, hogy ha valamit nagyon akarok akkor valóra tudom váltani. A lego ninjago sorozatban is így győzték le nadakahnt. Tudom hogy az egy animációs sorozat, de ha egyszer így van. Szóval próbálkozz és sikerülni fog.



UI.: Írjátok már meg hogyan kell PC-ben processzort cserélni mert nem jöttem rá hogy kell és nem viszem szerelőhöz mert fukar vagyok.

2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!