Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt barátomnak mikor még...

Vivokah kérdése:

A volt barátomnak mikor még együtt voltunk, egy videót küldtem magamról. Kb.1 perces lehetett. Semmi különös csak egy picit a fejem és a testem látszik fehérneműben. Mit csináljak hogy ne zaklassanak? Feljelentsem őket?

Figyelt kérdés
De pár napja egy pasi skype-on rám írt hogy kapott rólam egy videót és ha nem találkozok vele és csinálok neki "valamit" akkor felrakja mindenhová. De az a furcsa hogy a pasi aki zaklat átküldte a videót és a nevem ott van, és a nevem a videó címe. De miközben küldi a videót mindig megszakad mert lelép így nem vagyok biztos benne hogy tényleg rólam van-e az a videó. Azt is tudja hogy hol lakok, állítólag attól akitől kapta a videót. És én csak a volt barátomnak küldtem egyetlen egyszer. Szerintetek csak szívatnak? De akkor honnan tudja hogy hol lakok? és a nevem a vidón miért van ott? Nagyon kellene a segítség, feljelentsem mind a kettőt de zaklatónak csak a nevét tudom azt nem hol hol lakik csak hogy közel hozzám. Ezt ő mondta.

2014. márc. 31. 10:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem ez elèg durva.Ha nemszeretnèd hogy ez tovább folytatódjon akkor jelentsd fel mindkettõt..ez már visszaèlès a szemèlyes adataiddal jelentsd fel ..nèv alapján simán megtalálják a zaklatót..:)
2014. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)
2014. márc. 31. 11:18
 3/11 asddaasdda ***** válasza:
ez zsarolás jelentsd fel őket
2014. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ameddig a videó nem jön át addig nem tudom hogy a volt barátom tényleg elküldte-e annak a pasinak vagy csak blöffölt hogy van rólam videója, ezért azt nem tudom hogy a volt barátomat is feljelentsem-e!? Szerintetek őt is fel kellene? mert ő nem zsarol ilyenekkel egyszer volt ilyen mikor szakítani akartam vele. De ez már rég volt.
2014. márc. 31. 11:28
 5/11 asddaasdda ***** válasza:
meg kéne tudni hogy ismeri e a volt barátod
2014. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, le is írtam neki a nevét de ő erre úgy válaszolt hogy "nem küldte el senkinek" szal így zsákutca. Szerintem meg úgy se mondaná el ha ismerné.. Nincs benne ennyi gerincesség...
2014. márc. 31. 13:30
 7/11 asddaasdda ***** válasza:
majd ha lesz fejlemény irj ha akarsz
2014. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
rendben
2014. ápr. 1. 08:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Feljelentettem, de nem találják a rendszerben sehogy se.. Fel rakta egy oldalra és nem tudom hogy mit csináljak így, írtam neki hogy törölje le, még mindig fent van. Elég rossz oldalon van fent a napiszar.com oldalon és onnan nehéz levenni azt mondták mások is.
2014. ápr. 21. 16:32
 10/11 asddaasdda ***** válasza:
a napiszarnak irj hogy vegyékle
2014. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!