Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt barátomnak mikor még...

Vivokah kérdése:

A volt barátomnak mikor még együtt voltunk, egy videót küldtem magamról. Kb.1 perces lehetett. Semmi különös csak egy picit a fejem és a testem látszik fehérneműben. Mit csináljak hogy ne zaklassanak? Feljelentsem őket?

Figyelt kérdés
De pár napja egy pasi skype-on rám írt hogy kapott rólam egy videót és ha nem találkozok vele és csinálok neki "valamit" akkor felrakja mindenhová. De az a furcsa hogy a pasi aki zaklat átküldte a videót és a nevem ott van, és a nevem a videó címe. De miközben küldi a videót mindig megszakad mert lelép így nem vagyok biztos benne hogy tényleg rólam van-e az a videó. Azt is tudja hogy hol lakok, állítólag attól akitől kapta a videót. És én csak a volt barátomnak küldtem egyetlen egyszer. Szerintetek csak szívatnak? De akkor honnan tudja hogy hol lakok? és a nevem a vidón miért van ott? Nagyon kellene a segítség, feljelentsem mind a kettőt de zaklatónak csak a nevét tudom azt nem hol hol lakik csak hogy közel hozzám. Ezt ő mondta.

2014. márc. 31. 10:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam írni de nem ment el az üzenet...Pontosan hová kell írni? mert én nem találtam semmi üzenet félét ott, hiába regisztráltam az oldalra
2014. ápr. 30. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!