Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A okos telefonom huawei...

A okos telefonom huawei g510nek baja van?

Figyelt kérdés
Kérem segítsenek szombat óta a telefonomnak a teteje ahol lehet álitani a fényt wifi-t stb. nem gördül le már gyárira is visszaálliotam de semmi egyszerüen nem gördül le és nagyon zavar védő folia van rajta szóval remélem nem történt semmi baja köszönöm előre is a segítséget!

2014. ápr. 1. 22:41
 1/2 anonim válasza:
vedd le a védőfóliát és úgy próbáld meg. vagy indítsd újra a telefont
2014. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már levettem azt is úgy se működött, frissítettem az androidot, visszaállítottam gyárira is. Letöltöttem egy alkalmazást amivel tudom vezérelni elfordítottam a képernyőt úgy lejött az a sáv,nem rég beszéltem egy mobilhoz értő ismerősömmel. Azt mondta hogy baja lehetett az kijelzőjének baráti áron nála 6000 lenne viszont vodafonál jóval drágább (10-20 ezer körül) persze a márkájától is függ meg gondolom a garancia. Október- November környékén vettem 12000-ért minden hónapba kell utána fizetni azt hiszem. A garanciát most nem tudom megnézni de remélem még érvényes.
2014. ápr. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!