Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy többet akar?

Lehet hogy többet akar?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel hosszú évek óta nagyon jó barátságban vagyunk. én lány vagyok ő pedig fiú, akit a párom által ismertem meg évekkel ezelőtt. Mindent megbeszélünk, sőt, a páromnál hamarabb áll mellettem bármiben. Türelmes, segítőkész, nyugodt, ami sajnos a páromra már nem vonatkozik. a Lényeg az, hogy a párom nem tudja, de a barát sokszor ölel át, amiben persze még semmi extra nincs, de nem tudom eldönteni hogy csak barátként szeret vagy pedig többet is akarna. volt hogy hátulról álölelt és hozzámbújt, és az ujjára adott egy puszit majd a számra tette. Olyan is előfordult hogy az orromra adott puszit és nagyon sokáig ölelt. Állítása szerint csak barátként néz rám, ezért nem is merek rákérdezni a dologra, csak zavar a bizonytalanság. Jobb lenne tudni :) Ha beszélgetünk sokszor a számat nézi, és van mikor társaságban is észreveszem hogy időnként rám néz, mire én oda nézek már másfelé. Volt nem egyszer mikor olyan érzésem volt, mintha meg akart volna csókolni, de mégsrem tette. szerintetek mi lehet a dolog mögött?

#barát #lehet tetszem neki
2014. ápr. 3. 09:53
 1/3 anonim válasza:
Van az a mondás hogy férfi és nő közt nem lehet barátság,és ez ebben az esetben igaz. Jelzi neki h érez valamit de nem mondja mert fél h ez a barátság megromlik és még ennyi se lesz neki. Az biztos hogy ő érez valamit de tiszteletbe tartja hogy a haverja a barátod. Ez így nagyon kényes ügy egyik ismerősöm is ilyen helyzetbe van pont most, csak annyi h a pasi bevallotta neki mit érez és persze barátnőm vissza utasította hisz családja van a nő nem haragszik de pasi undorítóan bánik vele.
2014. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, valóban eléggé csavaros. Azóta történtek olyan fejlemények hogy hülyéskedés közben a nyakamra adott puszit, nem is egyszer. viszont azt hogy ha többet akarna a barátságnál azt nem mondaná el, ezt még régebben mondta. Viszont ezekkel a nyakra puszikkal meglepett. Kérdezte szeretem-e még a páromat, (nem mondhatnám hogy a párom többnyire emberi módon bánik velem. Ha a párom kötekedni akar velem, akkor mindig az én pártomat fogja. A kérdés kiírása óta, többször ölelt át, magához húzott. Amikor többször is ismétli hogy nyugi csak barátok vagyunk meg hasonlók, egyszóval mintha azt érezné hogy adott poénnak szánt mondat vagy tett már nem épp baráti cselekedetnek jönne le, akkor mindig azt mondja. mintha mentegetné magát.
2014. ápr. 8. 13:55
 3/3 anonim válasza:
A barátok nem viselkednek így szerintem, mindig van egy távolság két ember közt ha barát, nem meri be vallani szerintem.
2014. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!