Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lépjek fel a ki mit...

Mivel lépjek fel a ki mit tudon? Az osztályban lesz.

Figyelt kérdés
énekelni nem szeretnék, mert nincs semmilyen dal amit elénekelhetnék, táncolni nem tudok,versmondásban sem vagyok jó.SEMMIBEN!!!Lehet csapatban vagy párban is fellépni, a legjobb barátnőmmel szeretnék párban előadni valamit, de ma péntek van és nem volt suli, az oszi pedig tegnap a tanítási nap végén jelentette be, hogy ki mit tud lesz, így már nem tudtam a bnőmmel beszélni.Félek, hogy hétfőn egyedül szeretne valamit pl. elénekelni, mert am nagyon jó hangja van, és akkor nekem nekem nem lesz mit előadnom.Segítetek, mivel lépjek fel?A válaszokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 4. 11:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*segítsetek.Am 11L
2014. ápr. 4. 12:29
 2/8 KisHörcsög10 válasza:
Én a sulison brékeltem, (értelmetlenek számára írtam kiejtés szerint)és óriási fölénnyel nyertem. xD De olvashatsz fel általad írt története, vagy én az osztályból még négy lánnyal táncoltam, Akrobatikus Rock and Roll-t és azt is megnyertünk! Hajrá! Sok sikert!
2014. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Jöhetnek még!!
2014. ápr. 4. 19:27
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg ajánlhattok valami dalt amit elénekelhetnék.pl.népdal vagy ilyesmi.
2014. ápr. 4. 19:39
 5/8 anonim válasza:

Van pár bűvésztrükk ha az jó:

1. Tartasz egy ceruzát a kezedben és elkezded dörzsölni a másik kezeddel a ceruzát tartó csuklódat (FONTOS: a ceruzát függőlegesen a markodban tartsd a tenyereddel magad felé) majd nyisd ki a tenyered és tádááá... a ceruza megáll. Illetve mégse mert a dörzsölős mutatóujjaddal megtartod a ceruzát. Egyszerű de nagyszerű.

2. Fogsz egy poharat (lehetőleg üveg) és leteszed egy asztalra. Befeded teljesen alufóliával (ne legyen átlátszó) majd megengeded, hogy megfogják a poharat (bizonyítékul arra, hogy nem trükkös a pohár). És itt jön a sunyiság: A poharat (rajta az alufóliával) megfogod és

közvetlen magad elé teszed hogy letöröld az asztalt (elég a kezeddel lesöpörni) és eközben a poharat az öledbe ejted, majd a pohár formájú alufóliát az asztalra teszed (Ekkor a csuklóddal koppintsd meg az asztalt hogy úgy tűnjön a pohár még mindig ott van). Rácsapsz az alufóliára, összegyűröd és lám... a pohár eltűnt.

Remélem segítettem és sok sikert a ki mit tudhoz! :)

2014. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösziiiiiii!!!Hasznos volt!Ha akartok írhattok még!
2014. ápr. 5. 08:01
 7/8 A kérdező kommentje:
most már szeretnék énekelni is, csak nem tudom, hogy mit.:/
2014. ápr. 5. 13:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Huh, énekeltem népdalt.Kicsit elfelejtettem a dallamát, így mem sikerult valami jól.
2014. ápr. 7. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!