Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz mar mellem? (Többi...

Mikor lesz mar mellem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
13 évesvagyok. És az osztályba már csak nekem nincs mellem...és nagyon zavar. Sok 8.-dikos fiutol megkaptam h "szégyenled a melled?" és hát...zavar. 156cm vagyok 39 kg. És a mellkasom mérete 75 cm. És maga a mellem meg 72cm. Vékony is vagyok. És bàrmennyit is eszek, megse látszik. Nem tudtok valami tanácsot adni? :/ köszi a válaszokat! :) 13/L

2014. ápr. 4. 11:23
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia,ilyen dolgokból nemkell nagy ügyet csinálni

majd megnőll ha elgyött az ideje,elhiszem hogy zavar de belekell nyugodnod amúgy is ha valaki szeret akkor nem a melledé szeret vagy a külsőd miatt.

2014. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arról a természet dönt. Ne úgy gondolj rá, hogy ez rajtad múlik mivel nem rajtad múlik. Az, hogy az osztálytársaid egy része annyira primitív, hogy ilyenekkel szemétkednek, az az ő bajuk és primitívségük, illetve a szüleiké, tanáraiké, akik képtelenek voltak egy elfogadó kultúrát átadni, megtanítani nekik.
2014. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elgyött=eljött

Melledé=melledért

2014. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 5. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is biztos, hogy meg fog nőni, tudok olyat, aki felnőtt nő, és alig van neki, de akkor sincs baj, mert a mellméret az nem számít, nem az határoz meg egy embert.
2014. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Ja és am is tényleg a természet dönti el.
2014. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rebeca123 válasza:
100%
Még van ideje nőni, de hogy ilyennel szemétkednek, az elviselhetetlen. Ne érezd magad rosszul, hogy neked nem olyan nagy mert később lehet hogy nagyobb lesz. Mindenkinek más.
2014. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Majd jon az... es ha telleg zavar kerdezd meg a dokidat hatha tud neked szerezni olcson implantatumot :-D
2014. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!