Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki a Super...

Dolgozik valaki a Super Property Kft által külföldön?

Figyelt kérdés

Találtam az interneten egy álláshirdetést ausztriai munkáról (épületbontás), de bizonytalan vagyok a céget illetően.

Elvileg ingyen van a szállás (Szlovéniában), és az utazási költséget is megtérítik.

Viszont a kiutazást egyénileg kellene megoldani, amitől (bár nem vagyok félős ember), de azért tartok. Lehet hogy kimegyek, és sehol senki....

Érdeklődtem a megadott e-mail címen, de pl. aláírni sem írta alá az illető, aki válaszolt..

Esetleg ha valaki tud róluk valamit, hogy hiteles-e egyáltalán az egész munkaajánlat, akkor sokat segítene!!!



#munka #Ausztria #segédmunkás #super property kft
2014. ápr. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ugy nagyon oszinten, az nem gyanus, hogy Szloveniaban van a szallas, es Ausztriaban a melo?
2014. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dev08 válasza:
Én is email-ben érdeklődtem mivel nem volt telefonszám feltüntetve!Kaptam is választ,így van térítik az üzemanyagot meg minden héten pénteken ad 50 euró előleget!Én minden esetre kértem tőle egy elérhetőséget várom a válaszát!
2014. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én jelentkeztem és küldött elérhetöséget és beszéltem vele egész komojnak tünt a beszélgetésünk során. Nekem az ami tetszik a dologban hogy nem kért pénzt elöre!
2014. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!