Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Dolgozik valaki a Super Property Kft által külföldön?

Találtam az interneten egy álláshirdetést ausztriai munkáról (épületbontás), de bizonytalan vagyok a céget illetően.

Elvileg ingyen van a szállás (Szlovéniában), és az utazási költséget is megtérítik.

Viszont a kiutazást egyénileg kellene megoldani, amitől (bár nem vagyok félős ember), de azért tartok. Lehet hogy kimegyek, és sehol senki....

Érdeklődtem a megadott e-mail címen, de pl. aláírni sem írta alá az illető, aki válaszolt..

Esetleg ha valaki tud róluk valamit, hogy hiteles-e egyáltalán az egész munkaajánlat, akkor sokat segítene!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ausztria, munka, segédmunkás, super property kft

2014. ápr. 5. 20:32  Privát üzenet  

A válaszok
ugy nagyon oszinten, az nem gyanus, hogy Szloveniaban van a szallas, es Ausztriaban a melo?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. ápr. 5. 20:56 Privát üzenet
dev08 nevű felhasználó válasza:

Én is email-ben érdeklődtem mivel nem volt telefonszám feltüntetve!Kaptam is választ,így van térítik az üzemanyagot meg minden héten pénteken ad 50 euró előleget!Én minden esetre kértem tőle egy elérhetőséget várom a válaszát!

# 2/3Időpont 2014. ápr. 9. 19:58 Privát üzenet
Én jelentkeztem és küldött elérhetöséget és beszéltem vele egész komojnak tünt a beszélgetésünk során. Nekem az ami tetszik a dologban hogy nem kért pénzt elöre!

# 3/3Időpont 2014. ápr. 11. 18:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt közületek valaki, aki volt külföldön Anett au-paires ügynöksége által?
A román határon milyen papírokat néznek határátlépéskor? A céges autónkkal akarok átmenni, de ahhoz közjegyző által hitelesített meghatalmazás kéne, amit csak apám tudna...
Ha a bébi külföldön születik akkor annak az országnak az állampolgárságát kapja. Akkor a magyart hogyan kaphatja meg? Anya által automatikusan, vagy hogy?
Lányom külföldön született, a hazai anyakönyvezéshez elég egy külföldi közjegyző által hitelesített fordított másolat a születési anyakönyvi kivonatról, vagy azt az OFFI kell fordítsa?
Külföldön élő magyarok, hogy sikerült kitelepednetek? Kapcsolat által, vagy teljesen egyedül vittétek véghez az egészet, vagy hogyan?
Külföldön lakók: Mit dolgoztok kint külföldön? Melyik országban? És hogy jutottatok ki? (Úgy értem, a munkád miatt vagy munkaügyi kp által stb. )

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!