Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIÚK, LÁNYOK! A mostani...

FIÚK, LÁNYOK! A mostani tinisztárok tényleg csak marketing fogások?

Figyelt kérdés
Úgy értem tudják hogy az ilyen manipulált tinicsajok bármit megvesznek és megtesznek. PL: megveszik az albumukat, a cuccukat, és ettől csak döl a pénz a menedzsernek és a rendezőnek meg az összes többi embernek. Justin Biebert is csak azért kapták fel meg a hozzá hasonló tiniket mert sok pénzt hozznak a konyhára a visító manipulálható kistinicsajok miatt.

2014. ápr. 6. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, sok az ostoba visítozó kislány, akiknek megvesznek mindent.
2014. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen!! Én is egy vagyok a visító, manipulálható kistinicsajok közül *-*
2014. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz. Justinnak nagyon nehéz útja volt a sikerig, rengeteg akadállyal kellett megküzdenie. Ő is szegénységben nőtt fel, és a bevételeiből is adományozik. Nem marketing fogás, hanem tehetség. Szerintem, ha nem a 15-16 éves kinézetét (!) és hangját hallotta volna meg elsőként a világ a TV-ben, akkor nem lennének az emberek ennyire előítéletesek. Én special nem viszek semmi pénzt a "konyhára". Nagyon nagy rajongója vagyok, de a lemezeit is én írtam ki saját magamnak. Nem kell pénz ahhoz, hogy imádjunk valakit. Justin nem a pénzért dolgozik, hanem azért, hogy kifejezhesse magát. Hallgasd csak meg az Up vagy a Believe című számát. Vagy csak a fordítást. Mindenki tudta nélkül is meg lehet nézni, és megérted, hogy a nem 10 évesek miért hallgatják. Szerinted hogyan lett marketing fogás? L.A. Reid-nek bejöttek a dalai, mert elképesztőek. Amikor Scoo megmutatta a három kiválasztott számot (a szerződés kötés előtt), L.A. Reid a többit is meghallgatta. Vajon miért?
2014. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bemásolom a válaszom máshonnan, de előtte: a fiúk épp úgy befolyásolhatók, nézd meg pl. Samantha Foxot vagy bármelyik ilyen nagymellű, énekelgető modellből átképzett "énekesnőt". A válaszom:


Elolvastam sok könyvet a rockzene történetéről, és azt kell mondanom, hogy a jelenség régen is létezett. Pl. a Beatles idejében rengeteg őket koppintó banda jött létre (pl.: Monkeys), rengetegen playbackeltek (Frankie Goes To Hollywood, Rubbettes stb.). Állítólag volt egy vezetőváltás a legnagyobb lemezkiadók élén, és sok zenész szerint a mai vezetők már kizárólag üzletemberek, míg a régiek még azért zenerajongók voltak. A "mai"-t itt úgy értsd, hogy a '80-as évek óta van ez kb. Már George Michael és Prince is arról bezséltek, hogy a lemezcég túlzottan beleszól az életükbe. Azon kívül a lemezipar fokozatosan bekebelzte önmagát: régen volt sok lemezkiadó, ah egyik nem tetszett valakinek, átmehetett a másikhoz. Mostanra felvásárolták egymást, először volt a big six, aztán big five, fig four, és már már csak a big three van: a Warner, a Universal és a Sony, minden ezek alá tartozik. a zeneipar 5-7 évenkénti váltásokra van berendezkedve, ennyi idő alatt nő ki egy tinigeneráció rajongása tárgyából. Britney feltűnt 1999-ben, 2007-ben meg amúgy is idegösszeroppanást kapott, bár szépen felállt belőle. A Tokio Hotel feltűnt 2005-en, de ők még 3 évig sem bírták. 2002 körül jött mondjuk Avril Lavigne, hogy valaki Britney ellenképe legyen. Justin Bieber valamikor 2009-ben tűnt fel, ha jól tudom, 2016 körül már kezdett is megkopni a hírneve. Azt nem tudom, ki menő most a tinik közt, ki követi őt. Persze ezek kiragadott példák, párhuzamosan nagyon sok ilyen ember van. Ne legyenek illúzióink: még Elvis Presleynél is megfigyelhető a 7 év vagy akár a Beatlesnél. Még a Bon Jovinak is azt mondták, hogy leáldozott a csillaguk a '80-as évek végén.

2019. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ez nem áll összefüggésben azzal, amit az előttem hozzászóló írt, hogy mennyire volt nehéz az illetőnek feljutnia a csúcsra. Attól, hogy ő keményen dolgozik, a zeneipar még tekinthet rá termékként. Nem feltétlenül az ő hibája.
2019. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
L. A Reid nyilván a pénzt látta meg benne, és ez nem Justin hibája. L. A. Pinknek is azt javasolta, hogy legyen Britney-utánzat, Pink meg is énekli ezt az egyik dalában.
2019. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Említhettem volna például a Blue-t vagy a Backstreet Boyst is. Bocsánat az elgépelésekért, ott gépeltem el, ahonnan átmásoltam.
2019. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!