Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS - tudok kültéri esküvőt...

FONTOS - tudok kültéri esküvőt tartani, úgy hogy nem kell már máshova menni onnan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A jövőben esküvőt tervezünk párommal, és a költségek csökkentése miatt, egyik ismerősünk felajánlotta, hogy tarthatjuk az esküvőt a nyaralójában Balatonnál. Kicsi esküvő lenne, csak a szűkkörű család + legjobb barátok. Mivel még sosem szerveztem esküvőt, fogalmam sincsen mi a menete. Nem vagyok megkeresztelve, és a párom sem, szóval egyikünk sem szeretne templomi esküvőt. De ha jól tudom, akkor is el kell menni valahova aláírni a papírokat..stb. Az lenne a legideálisabb, ha valahogy megoldható lenne, hogy odahívunk egy papot - vagy akárkit aki összead, és ott aláírhatnánk mindent. Van erre lehetőség? Tudnátok segíteni, hogy működik ez?

2014. ápr. 10. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, működik. Bár van költsége, de az anyakönyvvezető mozgatható, hívtok neki egy taxit és ennyi. Annyi, hogy beszéljetek az illetékes anyakönyvi hivatallal annak tekintetében, hogy náluk, hogy van ez illetve milyen költsége van, mikor kell időpontot foglalnotok, meg ilyesmi. :)
2014. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Ha bárkinek valami tapasztalata van még, örömmel fogadom a tanácsokat!
2014. ápr. 11. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!