Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt szeretne...

Ha egy felnőtt szeretne elvégezni az alapiskolát?

Figyelt kérdés
A bátyámról van szó. 31 éves. Szlovákiai! Nem járhatott alapiskolába mivel szívbetegen született!! Nemrég műtötték, az életét kockáztatta azért, hogy hátha tovább fog élni, komoly szívműtéten esett át. A műtét sikerült, de gyógyszereket kell szednie... Nagyon érdekli őt az írás, tehetsége is van hozzá, jó a fantáziája, szeretne regényeket írni. Szóval szeretne elvégezni az alapiskolát. Ha lehet, szlovákiaiak is válaszoljanak, mert a bátyám is az, szeretne tudni milyen lehetőségei vannak, ezzel kapcsolatban. Emiatt vállalta be azt a nagy és kockázatos műtétet! Mert még céljai vannak, illetve lennének az életben. Amúgy tehetsége tényleg megvan, csak semmi iskolája nincs sajnos.. de még így is egész jól megtanult írni és olvasni!!! Helyesírási hibái ellenére egész jól ír, ez élete álma, hogy írhasson.

2014. ápr. 10. 11:41
 1/4 anonim válasza:
Szlovákia melyik részéről írsz?
2014. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész egy iskolába és ott megérdeklődöd a lehetőségeket. Nem ő az első, aki így fog tanulni. Még az éretségit is leteheti.
2014. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltunk, lehet hogy épp azért mert ilyen egyszerű. Köszönöm második válaszoló.
2014. ápr. 10. 15:40
 4/4 anonim válasza:
én szlovákiai vagyok. A tesód magyar vagy szlovák nyelven szeretne írni? mer azér sztem az se mind1. szerintem bemész valamelyik alapsikolába orvosi papirokkal és az igazgató fogja engedélyezni.
2014. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!