Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a YouTube videóban A...

Ebben a YouTube videóban A végzet ereklyéi - Csontvárosin kívül melyik filmek vannak még benne amiben Lily Collins illetve Jamie Campbell Bower?

Figyelt kérdés

A videó : http://www.youtube.com/watch?v=ieb4twMBg60


Most néztem meg nemrég a filmet és néhány rész a videóból nem is volt benn! Úgy hogy most arra vagyok kíváncsi hogy a többi film részlet melyik filmből/filmekből származik? És hogy az a film vagy filmek meg van magyarul ?



2014. ápr. 11. 15:57
 1/4 anonim válasza:
A Lily Collins-os részek ezek voltak : Tükröm, tükröm és (bocsi, csak angolul tudom a címét): Priest . Egyébként mindkettő létezik magyarul is.
2014. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Véletlenül nem tudod ,hogy a Jamie Campbell Bower -es részek melyik filmjéből vannak ?
2014. ápr. 12. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A Jamie Campbell Bower-os részek a Camelot című sorozatból vannak. Remélem tudtam segíteni :)
2014. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen!! Nagyon is sokat! Köszönöm :)
2014. máj. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!