Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a blogjaim?

Milyenek a blogjaim?

Figyelt kérdés
[link] [link] kérlek írjatok véleményt

2014. ápr. 11. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

igazából elég összeszedetlen blog, a bejegyzések szörnyen kicsik, szinte nem beszélsz semmiről. amikor elolvasom egy poszt nevét, akkor arra gondolok, hogy "na, most végre lesz valami komoly, élvezhető is", aztán a bejegyzés végére érek, és elszontyolodom, mert szinte semmiről sem beszéltél, hebegtél habogtál.

a kinézet sem a legjobb; a képek összefolynak a modulokkal, a betűtípus olykor kiolvashatatlan (főleg a fejléc alatti szöveg).


igazából miről írsz? mik a szándékaid? magadnak írod, vagy olvasókat is akarsz?


amúgy én is nagyon szeretem a Green day együttest, viszont ők nem csak punkot játszanak, hanem punk rockot és alternatív rockot is, szóval ezt javítsd ki. és a Kispál és a borz (amit szintén nagyon imádok) is rock együttes, alternatív rock együttes, szóval ha eddig azt hitted, hogy punk, akkor nagyon ellőtted :))


amúgy meg szerintem ne szóld le az embereket azért, hogy mit hallgatnak. mindenkinek más az ízlése, a stílusa, mást szeret mindenki, és meg van hozzá a joga, szóval te ne minősítsd a "pláza p*csákat", mert nem ártottak neked semmit, és szerintem tök mindegy, hogy miben öltözködnek. (mondjuk nálunk nincsenek plázák, ergo nincsenek páwa gyerekek)


üdv

egy korodbeli lány :)

2014. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

óó, most vettem észre, hogy két blogról van szó.

nos, akkor lássuk a másodikat.

látom ez egy történetes blog.

amint mondtad, nem vagy egy helyesíró, ami meg is látszik, pár a prológusban: a muszáj az PONTOS J és nem muszály. ez nagyon sokszor előforduló hiba, javítsd ki.

figyelj, én értem, hogy nem vagy valami nagy író, de ez nagyon kevés. egyszer erről beszélsz, máskor arról, kicsi betűvel kezded a mondatot, nagyon-nagyon rövidek a bejegyzések (azt nem mondom, hogy fejezetek, mert ezek nem azok).

a történet logikátlanul van felépítve, a párbeszédek laposak és valótlanok.

bocs, de nagyon alul vagy, ha akarsz ebből valamit, akkor keményen rá kell lépned a gázra.

(első válaszoló voltam)

2014. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Feliratkoztam az elsőre!!
2014. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!