Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Hetalia című animében Kína...

A Hetalia című animében Kína fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Bennem és barátnőmben felmerült ez a kérdés. A fan artokon is nagyon sok helyen lánynak, de néhol fiúnak ábrázolják. Ez engem így teljesen összezavar...

2014. ápr. 11. 19:46
 1/3 Kameko-san ***** válasza:
fiú
2014. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú persze! Én már a legelejétől tudtam, hogy fiú, mert láttam rajta.

El vagyok csodálkozva, hogy egyesek lánynak hitték :D


Nekem meg az a furcsa, hogy Norvégia fiú ugyan, de valahogy lányos nekem. Csatot hord a hajában, úgy rajong az öccséért, mint egy lány. Ráadásul abban a korban, amikor természetes volt, hogy a norvég férfiak tunikát viseljenek, tényleg úgy nézett ki, mint egy lány. Izland is hordott gyerekként valami tunikát, de így is fiús volt.

2014. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csomó helyen helytelenül lánynak van írva, de amúgy fiú. Kiengedett hajjal sokkal fiúsabban néz ki :D


Nem tudom, nekem Norvégia sosem tűnt túl lányosnak. Inkább egy lányisabb alkatú fiú. Igazad van abban, amit mondtál, de úgy az egész viselkedése inkább egy fiúé. Szerintem. Meg a tekintetében, egyszerűn látszik... (Valaki lőjön le. Túl sokat tudok beszélni Norvégiáról.)

2014. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!