Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok, es nincs...

16 eves lany vagyok, es nincs mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az uszastol megnolhet. A kerdesem az lenne, hogy ha most elindulok uszasra, megnolhet a mellem?

2014. ápr. 13. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A női mell nagyrészt zsírból áll, tehát nem. A hízástól tud nőni.
2014. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Én meg arról hallottam, hogy ha a mellednél lógva felakasztva alszol, megnőhet. Kis fej esetén is hasznos, csak nem sokáig élvezheted, mert megfulladsz. Ennyit arról, hogy mitől nő meg a mell. Genetika, sokat nem tudsz tenni vele.

16 éves vagy, még nőhet. Egyébként a kiss mell csak téged zavar, engem például nem. Még ha a barátnőm lennél, sem zavarna.

2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen az úszástól nő a mell, nézd csak meg a bálnákat.
2014. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Én varázsló vagyok. Kézrátétellel tudok mellet növeszteni. Ha érdekel, írj!
2014. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 éves a korod. Az értelmi képességed olyan 4 évesé. Úszni jó, tedd azt, de a melled biztosan nem fog nőni tőle. De ha kicsi a cicid, hát kicsit. Szeresd magad ilyennek. Nincs vele semmi baj. Ha majd lesz gyermeked, ez is szolgáltat majd kellő kaját neki, s picit növekedni is fog.
2014. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
uszàstòl csak a mellizom nõhet, ès biztos nem kicsi a cicid csak te bekèpzeled, meg ha tènylegesen is nagyon kicsi az sem baj rengeteg olyan szèp nõ van akinek maroknyi a mellûk, ez ne zavarjon tèged.
2014. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2014. ápr. 13. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél
2014. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!