Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet rákötni a dinamóra...

Lehet rákötni a dinamóra elemes villogókat?

Figyelt kérdés
Srácok, van egy bringám és van elõl-hátul lámpa persze dinamóval mũködik, és rá szeretnék szerelni a bringára a (dinamóra) még két vagy esetleg három villogó lámpát hogy jobban nézzen ki. A villogó lámpákról azt lehet tudni hogy két vékony ceruza elem való hozzá, azzal megy. Persze rákötöttem én egy villogót még hogy kipróbáljam, és szépen és jól világit. Nos azt szeretném én tõletek kérdezni aki ért ehhez, hogy ha két villogót rárakok még és bekötöm, akkor nem lesz baja egyiknek sem? Mégegyszer mondom hogy van két eredeti lámpa rajta elõl hátul, csak szeretnék még két villogót rákötni és dinamóval mũködtetni. Lehetséges ez? Milyen hátrányai lennének, ha vannak?
2014. ápr. 14. 16:12
 1/1 anonim válasza:
lehetséges. csak kell kötnöd elé egy egy diódát (ha váltófeszültség) utána kell egy kondenzátor és minimális ellenállás (attól függ mekkora feszültséget állít elő)
2014. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!