Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb. Mennyi idő, amíg oroszorsz...

Kb. Mennyi idő, amíg oroszországból ideér egy csomag, ha postával küldik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, Oroszország olyan nagy, hogy a távolság lehet 1500 de akár 9000 km is. AZ pedig nem mindegy. Továbbá attól is függ, hogy a csomag milyen módon lett feladva. Például ha nem légipostával, akkor siralmasan lassú is lehet. De úgy általában az orosz posta legendásan lassú. Én régebben küldtem egy tértivevényes levelet oda, de az igazoló szelvény sosem érkezett vissza, pedig az volna a lényeg a tértivevényes levélben.
2014. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Moszkvából jön a csomag. Azt nem tudom, hogy légipostával jön-e, de elvileg ezen az oldalon tudom nyomon követni a csomagot:

[link]

Tegnap adták föl, egyenlőre még nem látom a rendszerben.

2014. ápr. 15. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs para, mert ajánlva adták fel, feltehetően légipostával, plusz van közvetlen járat Moszkva és Budapest között, szóval nem fogja lassítani a dolgot egy tranzit repülőtér. Szerintem 1 hét alatt meglesz.
2014. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. ápr. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!