Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a ballagásoma...

Hogyan éljem túl a ballagásomat rosszullét nélkül?

Figyelt kérdés

Tavaly 7.-ben, mikor sorfalat kellett állni a 8.-osoknak rosszullettem és kikellett állnom, lekellett ülnöm. Álltalában ez van velem nyáron a melegben...

Most 8.-os vagyok, nemsoká itt a ballagás, de nem akarok kimaradni belőle. Milyen praktikákat tudtk, gogy "túléljem" a tűző napot?



2014. ápr. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem kell semmi praktika. Én is ájulós voltam. Meg kell mondani az ofőnek, hogy te majd csak akkor mégy a tűző napra, ha eljön az ideje.
2014. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minket a katonaságnál úgy oktattak az ilyen helyzetekre, hogy miközben álldogálunk, folyamatosan mozgassuk a lábujjainkat a cipőben, ez állítólag megelőzi az ájulást, mert serkenti a vérkeringést.
2014. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!