Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem volt bekapcsolva a wifim...

Nem volt bekapcsolva a wifim de küldtem egy üzenetet facebook messengerből amit értelemszerűen nem küldött el és igazából amúgy sem akartam elküldeni, így ki is töröltem az üzit. De ha felcsatlakozok netre el fogja küldeni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 13:41
 1/3 reptoid ***** válasza:

Nem. Dob majd egy felkiáltójelet az üzeneted mellé, hogy sikertelen volt az elküldés. Na ha arra rámész, akkor ajánlja majd fel, hogy elküldi újra, de lehet kapásból elküldi, ha rámész. A lényeg, hogy hagyd békén a felkiáltójelet :D


A biztonság kedvéért számítógépen is lecsekkolhatod, hogy vajon ott megjelenik-e, de nem fog.

2014. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Mondjuk kitörölni ebből a szempontból butaság volt, mert így ha netalán elment volna, akkor se tudnád leellenőrízni számítógépen :D
2014. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszön szépen reméltem hogy nem fog elmenni mert elég kínos üzenet volt amit egyébként nem is én írtam de most nagyjából megnyugodtam :D
2014. ápr. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!