Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kapható e feeder botos horgász...

Barabás László kérdése:

Kapható e feeder botos horgászathoz való elektromos kapásjelző?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ehhez a módszerhez nem használnak de 2 napos horgászatra megyek ezért lenne rá szükség!
2014. ápr. 17. 22:52
 1/1 anonim válasza:

Feederezésnél a spiccen jelentkezik a kapás, nem igazán a zsinóron, márpedig az elektromos kapásjelzők a zsinóron jelentkező kapást jelzik.

Talán ez lehet a jó neked, de ez sem az igazi:

[link]


Egyébként igen, felteheted, de akkor célszerű nyeletőfékes orsót használni, nyitott fékkel. Végül is jó lehet, csak abban nem vagyok biztos, hogy az egészen finom húzásnál, amit a spicc már bőven jelez, a zsinór is mozdul-e annyit, hogy az elektromos kapásjelző már jelezze. Szerintem sokat veszíthetsz az érzékenységen, de őszinte leszek, én még nem próbáltam.

Személy szerint inkább egy angolnacsörgőt tennék a spicc végére, abból van olyan, amibe világítópatront is tudsz tenni. Látod is, hallod is.

2014. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!