Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen állapotok vannak az...

Milyen állapotok vannak az USA-ban, ha a kuruc. Info-t nem tiltják be?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel lehetnek amerikai honlapok is meg mindenfajta szerveződések, amik hasonlóan működnek és azokat is békén hagyják?

2014. ápr. 18. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

San Franciskoban éppen most folyik ellenük eljárás. Az ügyészség kihallgatja a Kurucz Infó tulajdonosát.

Nem csak ők az egyetlenek, akik ellen eljárás folyik.

2014. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta lapulnak a 10 centis fűben az ökrök, mégsem lőtték még ki őket! Gondolom a csordában lehetnek amerikai fajták is.
2014. ápr. 18. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Ezeket az állapotokat úgy hívják: szólásszabadság.


Gyengébbek kedvéért:

Ez a fogalom nagyjából azt jelenti, hogy olyan dolgokat is le lehet írni, ami egyeseknek nem feltétlenül tetszik, vagy nem értenek vele egyet.

2014. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga válasza:
52%
mert mi a gond a kuruc infó val?
2014. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kurucinfo esetében gyakran tettlegességre buzdításról, zaklatásról, fenyegetésről van szó. Ezeknek nincs köze a szólásszabadsághoz.
2014. ápr. 18. 23:32
 6/7 A kérdező kommentje:

Alapvető dolgokat sért meg ezzel a hárommal a kurucinfo.


Tettlegességre buzdítás, zaklatás, fenyegetés.


Tettlegességgel vagy arra való buzdítással nem a szólásszabadságot használom véleményem kifejezésére.

Zaklatással nem hagyom meg a másik fél szólásszabadságát illetve a szabadságát a nem szólásra.

Fenyegetéssel nem hagyom, hogy el tudja mondani a saját véleményét szabadon a másik fél.


A kuruc info lábbal tiporja a szólásszabadságot!

2014. ápr. 18. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen olvasom, de soha nem olvastam olyat, hogy arra buzdított volna, hogy öljetek meg, vagy verjetek meg valakit. Olyat igen, hogy "helyénvaló módon" elagyabugyáltak valakit, meg hasonlók, de ez jogilag nem erőszakra buzdítás. Ha leközölik valakinek a telefonszámát, adatait, az is maximum személyiségi jogokat sért, de nem hiszem, hogy ezért bármilyen hírportált be lehetne tiltani. A zaklatást, fenyegetést (ha ez lesz a következménye) nem ők követik el, hanem azok, akik erre használják a megszerzett személyes adatokat. Ha leszámítjuk a médiahiszti által félrevezetett embereket, akik életükben nem olvastak bele, csak fel vannak háborodva miatta, és azt nézzük, hogy miért szúrja a magyar politikai "elit" meg sokak szemét, akkor szerintem nem ez a dolog alfája és omegája, hanem a rendszeres holokauszt-tagadás. Ezzel pedig azért nem tudnak mit kezdeni, mert az USA-ban jelenleg még nem számít bűncselekménynek, ha valaki azt találja mondani, hogy "nekem ezt meg ezt tanították az iskolában, de én ezt nem hiszem el, vagy legalábbis szerintem nem egészen úgy történt, ahogy állítják." Ezt, ha Mo-on a holokausztra vonatkoztatva mondja valaki, börtönbe kerülhet, és "zsidó honfitársaink" elég nehezen viselik, hogy ezt egy amerikai szerverről működő oldalon el lehet mondani következmények nélkül, és ráadásul igen magas olvasottsági adatok mellett. Elsősorban ez okozza ezt a nagy Kuruc.info-hisztériát, szerintem.
2014. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!