Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó horror...

Tudnátok mondani jó horror filmeket?

Figyelt kérdés
Leginkább a szellemes horrorokat szeretem, az ilyen őrült gyilkososat, ahhol csak a vér folyik es kínozzák az embereket nem szeretem.. Esetleg újabb vagy akar régebbi filmet ha tudna valaki mondani megköszönném :) olyanra gondoltam, mint pl Démonok között stb.. Előre is köszönöm!
2014. ápr. 18. 22:37
 1/6 anonim válasza:
SAW,Gonosz halott,Paranormal Activity filmek Stb.Elég ha beírod a Google-be hogy jó horror filmek vagy ilyesmi.
2014. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Insidious (az első részét láttam, de van második is)
2014. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat van amit mar láttam is, de utana nézek még :)
2014. ápr. 19. 09:07
 4/6 anonim válasza:
Psycho,Bárányok hallgatnak,Carrie ---> Stephen King könyveiből született filmek azok nagyon...pszicho-k.De vigyázz ezekkel a filmekkel.Ahogy mondtad nem véresek,de komolyak.Kezdésnek a Bárányok hallgatnak-kal kezdeném az lightos. ;)
2014. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dorinakovacs válasza:
Ami nekem nagyon tetszett az a The conjuring! :)
2014. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igen van amit ismerek a filmek közül :)
2014. ápr. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!