Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nekem szakmunkás végzetsége...

Én nekem szakmunkás végzetségem van, evvel a végzetségel milyen beosztást tölthetek be? És hogyan lehet bekerülni? A pszichológiai vizsgálaton milyen kérdésekre lehet számítani? És mennyi a kiképzési idő?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, hova akarsz bekerülni.?Semmit nem írtál.
2009. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem Géplakatos végzettségem van, és még egy személy- és vagyonőrim. Hát hogy milyen beosztást szeretnék betölteni? Hát aszt még én magam se tudom!(nem tudom hogy milyen lehetöségek vannak). Én lövésznek szeretnék jelentkezni, de ha tudsz nekem sekiteni, hogy milyen beosztásokat tölthetek be ezzel a szakmával azt nagyon széppen megköszönném!
2009. dec. 23. 11:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és még anyit, hogy mit tuttok a létszámstopról?
2009. dec. 23. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!