Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fővárosi Beszédjavító...

A Fővárosi Beszédjavító Intézetben ha logopédushoz szeretnék járni az térítésmentes vagy azért fizetni kell?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, színész szeretnék lenni, de az sz mássalhangzót pöszén ejtem, az pedig ugye ebben a szakmában alap, hogy az ember rendesen tudjon beszélni. Szeretnék logopédushoz járni, és nézegettem a Fővárosi Beszédjavító Intézetet, csak nem tudom ez fizetős-e és ha igen mennyi.:) Ha valaki tudja kérem írja meg illetve azt is hogyha tud valami jobb ötletet a problémám megoldására:)

2014. ápr. 19. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

"Tanácsadásunkon... egy-egy alkalommal vehető igénybe, amely 45 perces és ingyenes. Előzetes bejelentkezés szükséges."

Szerintem felmérés után mondanak árat, beszédhibától függően.

2014. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!