Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kirakatni a...

Hogyan tudom kirakatni a házamból?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, akitől már 8 éve külön élek albérletbe. Már lassan nem tudok enni semmit, szeretnék visszajutni a házamba.

Az összeházasodásunkkor lakásigénylésemből én vettem egy lakást, később elköltöztünk közös tulajdonra írattuk, a költözködésekkel így ment ez a mostani családi házunkig. 8 éve úgy összevesztünk, hogy elköltöztem a 3 gyermekeimmel. Mára már mind kiröpült, egy még idén érettségizik.

Annyit tudni illik még, hogy 22 év kezdte az alkoholizálást, vagyis szenvedélybetegsége az alkohol, alkoholista. Gyakran hazajőve megvert engem és bár ritkán, de volt amikor bántotta a gyerekeket is fizikálisan.

Szóval a kérdés az, hogy hogyan tudom végre visszakapni a házamat, hogyan tudnék élni benne?


Emellett még azt is hozzá kell tenni, hogy van egy autó lízingem, amit 8 éve ugyancsak fizetek. 2 évem van hátra belőle, már elveszíteni nem szeretném. Nem mellesleg, ha visszaadnám a banknak, akkor 300e forint ráterhelődne a vagyonomra és az az összeg a vissza nem fizetés miatt egyre csak növekedni fog, végül a házamat is elveszíteném. Tehát az autót vissza nem tudom adni.


Eladni nem tudjuk a házat, mert nincs rá vevő, ugyanis minimális felújítást igényel. A plafont le kéne glettelni, festeni, a palatető alá fóliázni kéne. Az egyik szobát aljzatkiegyenlítővel vízszintbe kellene hozni, bár lehet, hogy fel kéne törni a csövek miatt a megsüllyedt szobát és újra kellene önteni.

Eladásra kínáljuk, de senki sem veszi: [link]


Segítsetek, padlón vagyok!



2014. ápr. 21. 12:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!