Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy videót!? Hármashat...

Keresek egy videót!? Hármashatár-hegy barlang.

Figyelt kérdés

Néhány hónapja láttam egy 15-20 perces videót amin három ember lemegy a Hármashatárhegy alatti barlangba, körülnéznek, videóznak, majd feljönnek a felszínre. Sehol nem találom.

A videóból ezekre emlékszem: a viszonylag sötét folyamatos mozgóképet néhol egy lassú mozgású, ám a látható részletekben gazdagabb (világosabb) kép váltotta fel. Lent aláírták egy papíron, hogy jártak a barlangban. A papír egy PET palack előformában volt. A barlangból kiérve a felszínig nagyjából másfél-két méteres utat egy falon felügyeskedve tették meg, a lámpákat és a kamerát feldobálva a már fent lévő embernek. Nagyon szeretném ismét megnézni.

Egyébként ez már sokadik videó ami szőrén-szálán eltűnt és a második, ami hosszú keresés után sem lett meg. Az érdekesebb videókat le szoktam menteni, pont az ilyen esetek elkerülésére, ezt a videót valamiért nem mentettem le.



2014. ápr. 21. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!