Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett az a suttogó hang?

Mi lehetett az a suttogó hang?

Figyelt kérdés

Este kinyitottam az ablakom. Arra ébredtem hogy valami suttog. Először bizonyos időközönként, kb 7mp enként olyasmi volt mintha a nevemet mondta volna... arra gondoltam hogy egy két ismerősöm szokott a házunk elött éjszakázni, és talán ők voltak. De belegondolva a suttogás nem hallatazik fel. A beszédet is csak nehezen értem meg.


A 3 szótagú nevemet elég tisztán hallottam, de furcsán mondta. A középső szótagot megnyomva. Olyan kántálás szerű volt, csak hallkan.


szerintetek mi lehetett? Reggel arra is gondoltam hogy lehet hogy álmodtam, de nem valószínű mert az időt is megnéztem, az ablakon is kinéztem és becsuktam az ablakom....


2014. ápr. 21. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a neved?
2014. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy sokat számít, és direkt nem írtam ki, de privibe ha szeretnéd elküldöm... :)


bár nem hiszem hogy lényeges lenne. :)

2014. ápr. 21. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csak mert például ha bonyolult neved van azt nem valószínű, hogy valami állat vagy a szél hangja tudja utánozni de egy egyszerűbb névvel lehet hogy össze lehet téveszteni valaminek a hangját. Nem tudom érted -e?:D
2014. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!