Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani angol-amerika...

Hanna0308 kérdése:

Tudnátok mondani angol-amerikai lányneveket?

Figyelt kérdés

Valami olyasmit szeretnék, ami ritka, különleges.

Nagyon tetszik pl. a Blair, Holly.


2014. ápr. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mary, Jessica, Hannah, Gabriella.
2014. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Adelle, Agnus, Adena, Agripina, Ai, Alane, Alease, Aleisha, Alfredia, Aita, Allena, Allyn, Alona, Alverta, Amal, Amee, Amira, Angila, Anjelica, Annelle, Ardelia, Arnette, Ashlea, Barabar, Bettyan, Belua, Blake, Buena, Bula, Burma, Calista, Camila, Candra, Carlena, Caroll, Cassey, Catrice, Cassidy, Dagny, Dan, Danika, Dayle, Daena, Deb, Deedee, Deetta, Deja, Delcie, Deloise, Delta, Eboni, Edris, Elaina, Elana, Elayne, Elease, Eleni, Elicia, Elina, Elnora, Elvia, Ema, Emiko, Emmalin, Enda, Fallon, Faviola, Fe, Felicidad, Fermina, Fen, Frossie, Femena, Fumiko, Gay, Gayla, Gayle, Gema, Genesis, Gemma, Geni, Ginette, Ha, Hana, Hanna, Hannah, Hazel, Han, Hee, Herma, Heidi, Hermione, Hilda, Hoe, Ilda, Ilse, In, Ines, Inez, Iola, Ivoy, Ja, Jeda, Jade, Jama, Jamika, Jamel, Ka, Kai, Kendra, Kamilla, Kamila, Kasey, Kasei, Kase, Keri, Kelly, Kim, Lana, Laa, Lora, Lara, Lala, Lalla, Lang, Laree, Lanshell, Loris, Lottie, Lory, Lou, Mala, Mania, Mai, Mao, Mandy, Mana, Marie, Mary, Maria, Mo, Melanie, Molly, Mollie, Neda, Neida, Nelly, Naomi, Nori, Niko, Nichole, Nichol, Nana, Nildrem, Oneida, Onie, Ozie, Opra, Ondra, Omla, Olga, Orga, Pa, Page, Pheobe, Pony, Paola, Paula.
2014. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bonnie, Hope, Janice, Violet, Destiny, Serena, Scarlett, Roxane, Karyn, Katniss, Tayna, Katniss, Cassidy, Abbie, Zoraida, Joye, Carmina, Alissa, Nevada, Dakota, Shirlee, Thelma, Wendoline, Zenaida, Adelaide
2014. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, a Katniss-t véletlenül kétszer írtam!:'D
2014. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik pl a Verity. Azt jelenti, igazság :) De nem tudom, valóban létezik-e, én csak egy Agatha Christie-regényben találkoztam vele.
2015. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!