Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyenek a...

Mit gondoltok, milyenek a magyarok, Magyarország külföldi szemmel?

Figyelt kérdés

tavaly voltam kint Olaszországban egy hétre, és akárhol voltunk, h megszólaltunk magyarul, kérdezték, hogy honnan jöttünk, milyen nyelvet beszélünk, nagyon ránk csodálkoztak.sőt egyszer még azt is megkaptuk, hogy M.o. még Európában van?...

hasonló tapasztalat?


2009. dec. 23. 09:33
 1/6 anonim válasza:

Olvastam egy amerikai fórumot, ahol valaki vacillált, hova utazzon: ha jól emlékszem Párizs, London, vagy Budapest. Aki már volt magyarországon, az Budapestet ajánlotta neki, mondván van még egy kis kommunista beütése és ettől nagyon egzotikus, érdekesebb, mint a másik kettő.

Szóval szerintem sok külföldi különlegesnek tartja az országot.

2009. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

mindig is érdekelt,hogyan látnak minket más népek.épp ma néztem a tv-t,amiben pár szerencsés emberke nyert utazást.és az egyik pont azt mondta,hogy reméli Budapestre mennek.na ez megfogott:)

2009. dec. 23. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egy koreai fiú azt mondta, hogy különlegesnek tartja, illetve tetszenek neki az ételeink, a kultúra és a városok, viszont egyszer volt itt és azt mondta, hogy az emberek hangosak, ijesztőek és flegmák.
2009. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a mi iskolánkba is minden évben jönnek cserediákok a világ minden tájáról,akár évre is.amikor egyszer megkérdeztünk egy külföld diákot,hogy miért Magyarországot választotta,azt monda,hogy minden barátja Amerikába, Spanyol- Olasz- vagy Franciaországba akart menni.ő viszont szándékosan egy olyan országot szeretett volna választani,ami nem olyan felkapott.és kínai létére nagyon szereti a magyart,jól halad vele.
2009. dec. 23. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az országot a szarkazmus tartja egyben, anélkül teljesen szétesne, így legalább a negyede megvan. Amúgy Dr.House biztos jól érezné magát itt.
2009. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki csak azt mondja hogy egzotikus meg érdekes... stb. és ez jó, de azt persze mindenki kifelejti hogy ausztriában a hátárközeli benzinkutakon csak 1 nyelven van kiírva hogy "ne lopj".
2012. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!