Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kire hallgassak?

Mit csináljak? Kire hallgassak?

Figyelt kérdés
Cukrásznak tanulok, most lesz a vizsgám, a baj az hogy nem akarok cukrász lenni, egyáltalán nem nekem való ez a szakma, nem is érdekel. A szüleim azt akarják hogy befejezzem viszont én nem akarom. A környezetemben mindenki azt tanácsolja hogy foglalkozzak ezzel, ráadásul a vizsgadíj 25.000, a szüleim fizetik, de nem állnak olyan jól anyagilag és tartok attól hogy kifizetik és lehet megbukok.A 25.000nek meg annyi lesz.Ami esélyes mivel eddig kb semmit nem tanultam, mert nem érdekelt, a szüleim miatt kezdtem el ezt tanulni..Most nem tudom hogy abbahagyjam vagy ne..egyszerűen nem tudom eldőnteni mi lenne a jó döntés. Azt mondják ha abbahagyom felesleges volt ez a 2 év, de ha el is végzem akkor is felesleges lesz mert tuti nem fogok ezzel foglalkozni!! Légyszi adjatok tanácsokat...
2014. ápr. 24. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor mi erdekel?


Tanulj,vedd at a eddig tanultakat es probald meg megcsinalni,a szuleid erdekeb mert ne okozz nekik fejfajast,hisz Ok csak segiteni akarnak,ha tanultal es azon fellul nem sikerul akkor tenyleg nem erdekel a szakma.


Ha nem sikerul menj el dolgozni diakmunkaba es fizesd vissza a szuleidnek a penzt.Szemely szerint elitelem azt ,hogy gyerek a szuleinek fizessen de irtad,hogy nem olyan jo nekek sem,remelem erted...nem megbantani akarlak...

2014. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács, hogy ne itt add fel, mert ha még szakma sincs a kezedben akkor a kukás gyorstalpaló vagy a szórólapozás fog maradni. Legyen kitartásod, második szakmát is tanulhatsz, de ezt végezd el, még ha nem is akarod!
2014. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!