Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek ami nem démonokról,...

Ismertek ami nem démonokról, vámpírokról és szerelmes tinikről szól és jó a története?

Figyelt kérdés
Valami hasonlót a Kaleido star-hoz? Ha lehet sorozat legyen!

2014. ápr. 25. 16:19
 1/3 anonim válasza:

Hát figyelj... Ha Sorozat kell akkor itt van néhány amik kiemelkedően jók, vagy legalábbis Nekem tetszettek (És a feltételeidnek megfelelők):

-A Kertvárosi Gettó

-Attack on Titan - Mindenképp nézd meg

-Steins; Gate - Az első 10 rész unalmas DE EZT NÉZD MEG MINDENEK ELŐTT!

-Death Note - . . .

Ha Pedig Anime Filmet akarsz akkor itt vannak... A Legtöbbjét Animeaddicts-on lehet megnézni amihez ugyan regelni kell, de ott legalább minőséget tudsz nézni.:

-Laputa, az égi palota - :3

-Vándorló Palota - Van benne egy kis Romantika (Asszem), de régen láttam, mindenesetre Miyazaki Hayao készítmény, ezért NÉZD MEG :V

-Az Idő Fölött Járó Lány - Az Én személyes kedvenc Filmem és Ebben Szintén van Romantika, de nem olyan vészesen.

-Totoro A varázserdő titka - Kellemes^^

-A Földtenger Varázslója - Ez is Brutál jó:D

-Kiki A boszorkányfutár - Elfárattam a komment írásba

From Up on Poppy Hill - asd

-Sword of the Stranger

-Colorful - Már nem emlékszem, hogy mirpl szól o.o

-Vexille - No Demon, No Vampire, No Mofos...Your Anime I think... Igen tudok angolul is néha

-Children who Chase Lost Voices from Deep Below - asd

-The Wolf Children Ame and Yuki - Az Eleje ugyan Romantics, DEEEEEEE MINDENKÉPPEN NÉZD MEG!!!!!!!

2014. ápr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2014. ápr. 28. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mirai nikki
2014. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!