Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a kérdés most főleg pasikna...

Angeldark kérdése:

Ez a kérdés most főleg pasiknak fog szólni. Tik milyen ajándéknak örülnétek a barátnőtók-től? Valami ami átlagos üzletbe kaphatónak vagy olyanak amit ő csinált, dolgozot vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kérnék tőle, hogy minden nap feküdjön le velem, és ne csaljon meg + tudjon már főzni is. És nem kérek mást, sőt, inkább én veszek meg neki mindent, amit kér.
2014. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem ezt mert jövő héten lesz fél éve hogy együtt vagyunk es ötleteket próbalok szerezni
2014. ápr. 25. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, nem ismerhetjük a barátodat helyetted.:/ Kérdésben a válasz: egy tyúknak örülnék. Mellé egy jófajta bor, amit azért megérzett a pénztárcája is. Most ezzel semmire nem mentél.
2014. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs jobb ajándék egy férfi számára, mint a reggeli szopás.
2014. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt nagyon díjaznám, ha ismerne ha már 1x velem van. Ha esetleg mégse ismer, akkor leülne velem beszélgetni, hogy jobban megismerhessen.
2014. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!