Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,60kg és 165...

14 éves vagyok,60kg és 165 cm. Mit tegyek, hogy anorexiás legyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 17:57
 1/3 anonim válasza:

Szia.!:)

Ne akarj anorexiás lenni, mert az egy betegség és nem is tudsz magadtól. Ha szeretnél fogyni akkor sportolj többet és picit változtass az étrendeden. Én is azon vagyok, heti 4napot sportolok(aerobic, box), sűrűbben eszek gyümölcsöt, zöldséget, nem iszok cukros üdítőket. Ez alatt azt értem, hogy ihatsz 100%- os narancs lét meg ilyeneket.:) És zsíros dolgokat sem eszek, csak néha nassolok.

Remélem segítettem valamennyit, sok sikert.!:)

14/L

2014. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki hogy néz ki, az egy dolog, az pedig, hogy hogy érzi magát a bőrében, az egy másik dolog. Ne irígyeld őket, mert a testi egészségromláson túl sokkal többet szenvednek lelkileg, mint gondolnád. Hiába csontsoványak, sohasem boldogok, és sohasem érzik jól magukat a bőrükben, pont ez a betegségük lényege. Nem tudom, hogy 14 évesen te mennyire vagy már "kialakulva", mint nő, de általánosságban nyugodtan elhiheted, hogy az a súly - magasság arány, amit leírtál, az egy nőnek tökéletes. Még ha 5 - 10 kilót erre is felszednél, még akkor sem lennél kövér, max a legjobb értelemben vett "husi", ami a férfiak 90%-ának bejön, még akkor is, ha ennek ellentmondó hülyeségeket hallasz és látsz a médiában. Ha pedig most egy kicsit rosszul érzed magad a bőrödben, akkor ezt az érzést szorozd meg tízzel, és körülbelül lesz fogalmad arról, hogy hogy érzi magát egy anorexiás, függetlenül attól, hogy hány kiló. Ne nagyon vágyakozz erre!
2014. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most őszintén fogok írni. én is az akarok lenni. de csak amíg el nem érem a kívánt kilót és alakot. a baj csak az, hogy az anorexia nem olyan, ami azután elmúlna, hogy elértük a tervet. szóval inkább meg kéne becsülni a testet, amit kaptunk, olyan amilyen. pedálozhatunk, hogy jobb legyen, jobban hasonlítson az újságokban látottakra, de inkább örüljünk, hogy működik. :)
2014. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!