Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ertelmezitek azt, ha...

Hogyan ertelmezitek azt, ha egy polora ravan irva "szereny lennek, csak nincs mire "?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 00:20
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy a velemenyunkre vagy-e kivancsi?!

Nekem szemely szerint tetszenek az ilyen polok, es nem feltetlenul nagykepu az, aki viseli, lehet hogy csak siman joarc:D

Bar vannak, akik bekepzeltek, es nem eleg, hogy az egojuk mar igy is a fellegekben jar, meg az ilyen polot is felveszik.

2014. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 moonlightsentinel ***** válasza:
Ja, sztem is poén :D
2014. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En ezt ugy ertelmezem hogy az viselhet ilyen polot,aki bombs jol Nez ki,van fasza munkaja,haza stb :D de a ferjem ugy ertelmezi hogy ilyen polot valami csori viselheti...ezen vitatkoztunk :D kinek van igaza ? Amugy szerintem is jo poen :)
2014. ápr. 28. 08:00
 4/4 anonim válasza:
Ez hatalmas mertekben fugg a szemelyisegetol:D altalaban ugy majdnem elsore latszik rajta, hogy milyen fajta, marmint hogy poenbol van-e rajta, vagy azert mert tenyleg jo munkaja van, jol nez ki stbstb esetleg ahogy te is mondtad csorik(nem penzre ertem) is viselhetik menozesbol, ami ugy mar tenyleg gaz:D
2014. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!