Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Túl sivány...

Mmcicus22 kérdése:

Hogyan hízzak? Túl sivány vagyok szeretnék kicsit hályasabb lenni!?

Figyelt kérdés
rengeteget eszem, de nem látszik rajtam semmi. nem akarok ilyen vézna lenni de mégis hogyan hízzak semmi nem látszik meg rajtam ! segítség

2014. ápr. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hizzál;) jó a sovány :) ha gondolod küldhetsz képet,de ha rendesen eszel biztos nem vagy anorexiás,a többi meg pont optimális.
2014. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

legyen tömegnövelő étrended,akkor nem csak sokat fogsz enni de legalább jó arányban és minőségi tápanyagokat.

emellett járj kondizni,szedj fel pár kiló izmot,sokkal jobb alakod lesz tőle.

a zsírtól csak löttyedt alakod lesz és narancsbőröd,nem tudom miért vágysz arra.

2014. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi de nem akarok izmos lenni az lányoknak sztem nem való de nem akarok kövér lenni csak hát ilyen sovány sem
2014. ápr. 30. 13:59
 4/6 dirtboy ***** válasza:

nem kell félni attól hogy izmos leszel,nem szalad fel az izom csak úgy rád,még férfiakra sem nem hogy nőkre.

a fitnesz modellek elég tuti nők és ők is kondiban súlyzókkal edzenek.

ha nem használsz szteroidokat akkor nem leszel túl izmos sem,sőt évekig kéne profin táplálkoznod és edzened még egy ilyen formához is.

[link]

2014. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyél puktát meg kólát
2014. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megoldás: Egyél mégtöbbet!
2015. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!