Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a go girl vagy...

Melyik a jobb a go girl vagy a shewee? Próbálta már valaki mindkettőt?

Figyelt kérdés
A go girl puha szilikonból készült, állítólag felveszi a test formáját, míg a shewee kemény műanyag?

#utazás #egészség #go girl #shewee #állva pisi csajoknak
2014. ápr. 29. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egysze kipróbáltam a shewee-t de elbénáztam és fele a nacimba folyt. Kb ezzel az erővel be is pisilhettem volna :)
2014. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nohémike válasza:
Nekem GoGirl-öm van, hajlékony anyag, de elég merev ahhoz, hogy ne hajoljon félre használat közben, ha szabályosan fogod. A tapasztalatom pozitív vele, kicsit nehezen éreztem rá a használatára, de már merem használni közwc-n. Eleinte nekem is mellé ment, de az a helytelen használatból adódott. A shewee-t nem tudtam kiprbálni, mert nem jutottam hozzá, Magyarországon úgy tudom, hogy nem forgalmazzák.
2015. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!