Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy különb vagyok? és...

Lehet hogy különb vagyok? és miért bánt mindenki oktalanul? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem Dublinba..

lány suliba járok ahol azt gondoltam sokkal könyebb less a barátkozás de tévedtem

senki sem akar velem barátkozni,én probaltam de mindenki lenéz engem. Angolul kell beszélni de még az sem lehet gond szerintem mert nagyon jól beszélek!

mindenki lenéz,nekem jön a folyoson,kinevet egyedul vagyok.. Ma megfenyegetett aaz egyik lány mert hozzá értem a kabátjához..mi ez már???



2014. ápr. 30. 00:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Lesz* am elfelejtettem kiirni hogy 13/L
2014. ápr. 30. 00:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elég proli közösségnek tűnik.:/ Lehet, hogy csak idő, míg elfogadnak, meg kell küzdened a bekerülésért, lehet, hogy soha nem fog ez eljönni ott számodra. Kereshetsz szövetségeseket. Nem tudom meddig érdemes próbálkozni, neked kell felismerni ezt, azért túl hamar se add fel. Te gondolom nem csinálnál ilyet, kiközösítést, kicsinyes nekimenéseket, fenyegetéseket, úgyhogy ilyen értelemben igen, különb vagy náluk. Sajnos az átlaggyerek, de még az átlagfelnőtt is sokszor ezen a szinten üzemel. Együttérzek veled. Más vagy, új vagy, így reagálják le. Félnek a mástól, az újtól, öszöni, primitív szint. Talán tudsz nekik újat mutatni, tanítani.
2014. ápr. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!