Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Francia vagy német?

Francia vagy német?

Figyelt kérdés
Most fogok 9.-be menni, és két nyelv közül kell választanom. A francia és a német között. Igazából mindigis vonzott a francia nyelv, nagyon tetszik, mindig is tanulni akartam a franciát. Sokan mondták, hogy nagyon nehéz, de ez engem nem nagyon tántorít el. Viszont tudom, hogy a német nyelv hasznosabb. Mivel azt használják manapság, ha dolgozni szeretnék később, a némettel többre megyek. De viszont utálom. Tudom, hogy nem tanulnám szívesen, vagy egyáltalán nem foglalkoznék vele, és akkor lehet, semmire se megyek. De ha a franciát szívesen és tanulom is, akkor többre megyek vele, nem? Később meg megtanulhatnék németül.. Több nyelven beszélek annál jobb. Legalábbis szerintem. A suliban mindig mondják, hogy a francával semmi nen megyek, ne akarjak azt tanulni.. De a németet annyira utálom! Melyiket válasszam? Kérlek, normális válaszokat!
2014. máj. 1. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul akkor a franciát válaszd. Én latint fogok tanulni :)))
2014. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha kedveled a franciát, akkor kezdjél azzal, utána a némettel.

Egyébként a német nehezebb, mint a francia nyelv.


courage!

2014. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!