Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jár még a családipótlék, ha...

Jár még a családipótlék, ha végzős létemre megbuktam? (18 éves, lány) Tartósbeteg vagyok és 23.300 ft a családi.

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintme igen, mert ameddig tanulóviszonyban vagy, de remélem jön valaki aki megerősíti! sanszos! :)
2014. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így tudom, köszönöm szépen :)
2014. máj. 2. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja , es bar nem batoritani akarlak, de kicsit megnyugtatni, hogy nem dol ossze a vilag:) engem ertettsegi elott buktattak meg, nem ballaghattam... potviysga, aztan poterettsegi, DE ha ey nem tortenik velem nem ismerkedem meg azzal az emberrekl, aki segitett kivalsztnai, milyen egyetem, diploma illne hozzam, es nem lenne meg az ELTE-*s diplomam! hanem osszetort onkeppel es onbecsulessel lennek valahol alul... (Minden tekintetben rengeteget koszonhetek neki emberileg) Szoval kis nyugtatasken irom, h semmi nem veletlen, persze keszulj a vizsgadra es blablabla... :)ezt az egeszet csak zarojelben...
2014. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!